Ota yhteyttä

1KETJU OY - Tampere

Tammelankatu 18
33500 Tampere

Yhteydenottolomake

Henkilökunta

Sergei Tarabarov

044 034 5617
sergei@1ketju.fi

Jimmy Nyberg

044 026 0600
jimmy@1ketju.fi

Vilkku Vilenius

050 444 4454
vilkku@1ketju.fi

Tero Heiskanen

044 019 7900
tero@1ketju.fi

Teemu Mustasilta

040 937 4900
teemu@1ketju.fi

Emmi Haukimäki

050 473 3300
emmi@1ketju.fi

Taloushallinto ja palkanlaskenta

Trine Laurokari

040 020 0010
trine@1ketju.fi

Jasmin Hammarén

050 365 1133
jasmin@1ketju.fi

Vapaalla 31.8.2024 saakka

Laskutustiedot

Hyvä toimittajamme,

Siirrymme 1.2.2020 alkaen sähköiseen laskujen käsittelyyn ja toivomme saavamme laskut sähköisessä muodossa.
Mikäli yrityksellänne ei ole mahdollisuutta lähettää verkkolaskuja tai lähettää laskuja sähköpostiosoitteeseemme,
voitte käyttää postiosoitetta paperilaskujen lähetykseen.

Laskutusosoitteemme 1.2.2020 alkaen ovat:

1 Ketju Oy, 3108712-9

1. Verkkolaskut

Verkkolaskuosoite: 003731087129
Operaattori: Maventa (003721291126)
Aineistomuoto: Finvoice

2. Laskujen vastaanotto sähköpostitse

Laskut tulee lähettää sähköpostin liitetiedostoina PDF-muodossa osoitteeseen:
ostolaskut@1ketju.fi
Mikäli lasku sisältää liitesivuja, näiden tulee olla samassa tiedostossa varsinaisen laskun kanssa.

3. Paperilaskujen postiosoite

1 Ketju Oy
Tammelankatu 18
33500 Tampere